VERENIGING DER BELGISCHE AANNEMERS VAN GROTE BOUWWERKEN

ADEB-VBA VZW - GROOTVELDLAAN 148, 1150 BRUSSEL

INFO@ADEB-VBA.BE - WWW.ADEB-VBA.BE

ZIJ HEBBEN VERTROUWEN IN ONS:


ABCIS Ingénierie, http://sgigroupe.be/abcis-van-wetter

Antwerpse Bouwwerken, www.antwerpsebouwwerken.be

Belgian Road Research Centre (CRR-OCW), www.brrc.be

Besix, www.besix.com

Bâtiments, Ponts et Constructions (BPC), www.bpc.be

Buyck, www.buyck.be

CEI-De Meyer, www.cei-demeyer.be

CFE, http://fr.cfe.be

Cit Blaton, www.citblaton.be

Cofinimmo, www.cofinimmo.com

Jacques Delens, www.jacquesdelens.be

Democo, www.democo.be

Jan De Nul, www.jandenul.com

Denys, www.denys.com

Louis De Waele, www.louisdewaele.be

Dredging International, www.dredging.com

European Commission, http://ec.europa.eu

Franki Construct, www.franki.be

Franki Foundations, www.franki-geotechnics.be

Franssens M., Architecte

Galère, www.galere.be

Heijmans Bouw, www.heijmans.be

Herpain, www.herpain.be

Hogive

Interbuild, www.interbuild.be

JM Construction, www.jmconstruction.be

Kumpen, www.kumpen.be

Lixon, www.lixon.net

Algemene Bouw Maes, www.maes.pro

Mouffe Architecte

Parnasse Deux Alice

Payen Project Manager

Smet Boring, www.smetboring.be

Seco, www.seco.be/fr

Socogetra, www.socogetra.com

Stadsbader-Flamand, www.stadsbader.com

Strabag, www.strabag.be

Sum Project, www.sum.be

Valens, www.valens.eu

Vanhout, www.vanhout.be

Van Laere, www2.vanlaere.be

Van Wellen, www.vanwellen.be

Vervoordt, www.vervoordt-re.be

Visser & Smit Hanab, www.vshanab.be

Wanty, www.wanty.be

Wyckaert, www.wyckaert.eu

ACADEMISCH PROGRAMMA


MODULE TECHNISCH BEHEER [46u]

  1. Werfbeheer (OPC, werven in het buitenland, multidisciplinaire case study)

  2. Nieuwe vormen van projectbeheer (bouwteam, design & build, systems engineering, BIM,...)

  3. Infrastructuurwerken (kwaliteitsnormen, milieu,...)

  4. Internationale logistiek

  5. Onderzoek en innovatie in de bouwwereld


MODULE ADMINISTRATIEF BEHEER [38u]

  1. Juridische aspecten (reglementen, aansprakelijkheden, verzekeringen, Belgische en Europese markten)

  2. Vastgoedactiviteiten (haalbaarheidsstudies, bouw, financiering, uitbating, onderhoud)

  3. Human resources (HR management, beheer van competenties en loopbanen, detacheren van vreemde arbeidskrachten, Belgische en Europese sociale context)

  4. Organisatie van bedrijven en groepen


MODULE FINANCIEEL BEHEER [36u]

  1. Boekhouding (algemene en analytische boekhouding toegepast op de bouw, nazicht)

  2. Risk Analysis Method for Projects (RAMP, beheer van verzekeringen,...)

  3. Nieuwe financieringsvormen (PPS, PFI)

  4. Beheer van investeringen (financiële plannen)


MODULE STRATEGIE – MARKETING [30u]

  1. Strategie (marktstudies, analysemethodes, activiteitenportefeuille, masterplanning, stakeholder management)

  2. Communicatie en onderhandelen (rollenspel)


BEKIJK HET LERARENKORPS